[ AZEM İNŞAAT ]

Kurumsal Özgeçmiş

Azem İnşaat olarak, 1989 yılından bu yana içerisinde bulunduğumuz inşaat sektöründe başarılı projelerimizden aldığımız güç ve ‘Geçmişten gelen güven’ sloganımızla hayallerinizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Azem İnşaat, faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe sadece Ankara’nın değil, tüm Türkiye’nin yapısal güçleri arasında yer alıyor.

Sağlam ve güvenilir bir firma olmanın ötesinde “uygun fiyat, kaliteli hizmet” vizyonuyla, öncelikle Ankara için faydalı, özgün ve marka projelere imza atarak içinde bulunduğu sektöre yön veriyor. Bugüne kadar, yüzlerce konut ve işyerleriyle geniş bir alana sahip inşaat projelerini başarıyla tamamlayıp teslim eden Azem İnşaat; tüm çalışmalarında teknolojinin geldiği son sistemleri kullanarak iş güvenliği ve ekolojik dengelere de ayrı bir önem veriyor.

Müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini her projesinde duyarlılıkla dinleyen, projeler tamamlandıktan sonra da aldığı geri bildirimler ile yeni projelerde daha fazlasını vermeye ve daha iyisini yapmaya özen gösteren Azem İnşaat; sürekli gelişim ışığında, üst düzeyde müşteri memnuniyeti ve kalite ile çevresel standartlara katkıda bulunup dünyanın hızla değişen beklentilerini karşılamayı ve en iyi çözümleri sunmayı hedefliyor.

Azem İnşaat’ın modern yaşam alanlarından oluşan gurur dolu projeleri ve yatırımları hızla artmaya devam edecek.